Aktualności

Policjanci ujawnili koparkę oraz zabezpieczyli amfetaminę

Data publikacji 25.08.2017

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu wspólnie z mundurowymi z Wyszkowa na jednej z wyszkowskich działek budowlanych ujawnili skradzioną mikrokoparkę o wartości 80 tys. zł oraz zabezpieczyli około 200 gramów amfetaminy.

Od pewnego czasu policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu zajmowali się sprawą kradzieży sprzętu budowlanego na terenie całego kraju. Na początku tygodnia dotarli do informacji, że na terenie jednej z wyszkowskich działek budowlanych może znajdować się kradziona mikrokoparka. Wspólnie z kryminalnymi z Wyszkowa postanowili sprawdzić tą informację.  Po sprawdzeniu okazało się, że sprzęt o wartości 80 tys. złotych został wcześniej skradziony z garażu jednej z posesji na terenie gm. Nieporęt.

Ponadto podczas wykonywania dalszych czynności na terenie działki należącej do 37-letniego mieszkańca Wyszkowa, policjanci zabezpieczyli puszkę z około 200 gramami amfetaminy.

Obecny na miejscu właściciel działki budowlanej został zatrzymany przez policjantów  do wyjaśnienia. Prokuratura Rejonowa w Wyszkowie zastosowała wobec 37-latka dozór policji. Grozi mu do 5 lat więzienia. Dalsze czynności w sprawie prowadzi KPP w Wyszkowie.

Powrót na górę strony