Miał w domu ponad 140 gramów amfetaminy. Grozi mu do 10 lat więzienia - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Miał w domu ponad 140 gramów amfetaminy. Grozi mu do 10 lat więzienia

Data publikacji 09.04.2018

Operacyjni z Sochaczewa zabezpieczyli ponad 140 gramów amfetaminy. Wobec 32-latka zastosowano dozór policyjny. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Operacyjni z sochaczewskiej komendy podejrzewali, że 32-letni mieszkaniec Sochaczewa może posiadać znaczne ilości środków odurzających. Na obrzeżach miasta policjanci zatrzymali pojazd, którym mężczyzna jechał jako pasażer. W trakcie kontroli, znaleziono przy nim dwie torebki foliowe z białym proszkiem.

32-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie przeszukania w jego domu, mundurowi znaleźli kilkaset pustych foliowych torebek, wagę elektroniczną oraz kilka torebek foliowych z proszkiem. Badanie przeprowadzone w sochaczewskiej komendzie, potwierdziło, że jest to amfetamina. Łącznie zabezpieczono ponad 140 gramów tego narkotyku.

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Wobec 32-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Autor: sierż. sztab. Agnieszka Dzik

Powrót na górę strony