Prowadził z 3 promilami i dożywotnim zakazem - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Prowadził z 3 promilami i dożywotnim zakazem

Data publikacji 17.04.2018

Dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i blisko 3 promile alkoholu we krwi - 21-latek odpowie za spowodowanie wypadku w Gotardach. Mieszkaniec gm. Gzy kierując citroenem stracił panowanie nad samochodem. Doprowadził do zdarzenia w którym obrażenia odniósł 11-latek.

Przedwczoraj dyżurny jednostki otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Gotardach. Wstępne ustalenia wskazują na to, że kierujący citroenem, na prostym odcinku drogi asfaltowej, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, uderzył w znak a następnie wywrócił się na dach. Pasażer pojazdu, 11-letni brat kierowcy został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Kierujący nie doznał obrażeń. Przeprowadzone badanie wykazało u niego blisko 3 promile alkoholu. 21-letni mieszkaniec gminy Gzy posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Został zatrzymany.

Policja apeluje o rozsądek! Wsiadając za kierownicę odpowiadamy nie tylko za własne zdrowie i życie ale również innych osób, które przewozimy. Wykazując się kompletnym brakiem wyobraźni, narażamy na ogromne niebezpieczeństwo także innych uczestników ruchu drogowego!

 

Autor: sierż. sztab. Milena Kopczyńska

Powrót na górę strony