Ukradł 4 fiolki perfum i pobił ochroniarza. Dostał areszt - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Ukradł 4 fiolki perfum i pobił ochroniarza. Dostał areszt

Data publikacji 23.04.2018

Kozieniccy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o kradzież w jednym z miejscowych marketów. Mężczyzna chcąc utrzymać się w posiadaniu skradzionego towaru uderzył kilkukrotnie pracownika ochrony, który chciał odzyskać skradzione mienie. 22-latek uciekł. Po krótkim czasie został zatrzymany. Mężczyzna działał w warunkach recydywy. Sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt. Teraz grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

Dyżurny kozienickiej komendy wysłał patrol do jednego z supermarketów na terenie Kozienic, gdzie według zgłoszenia, w sklepie miało dojść do pobicia pracownika ochrony przez mężczyznę, który ukradł perfumy i uciekł z miejsca. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna skradł cztery butelki perfum różnych marek. Kiedy ochroniarz chciał odzyskać skradzione mienie, mężczyzna uderzył go kilkukrotnie i uciekł.

Mundurowi szybko ustalili i zatrzymali podejrzanego mężczyznę. Jak się okazało 22-latek z Kozienic na swoim koncie miał już taki sam zarzut i działał w warunkach recydywy. Na wniosek prokuratury w piątek sąd zastosował wobec młodzieńca tymczasowy areszt. Teraz grozi mu nawet do 15 lat więzienia.

Autor: mł. asp. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony