Operacja „Sierpc 2018" już w najbliższą sobotę - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Operacja „Sierpc 2018" już w najbliższą sobotę

Data publikacji 25.04.2018

W sobotę 28 kwietnia 2018 roku w godzinach 11-15 na terenach zielonych przy ulicy Paderewskiego w Sierpcu odbędzie się piknik rekreacyjny pod nazwą „Operacja Sierpc 2018” upamiętniający 100-lecie odzyskania niepodległości. W akcję włączyli się także sierpeccy policjanci.

Organizatorem pikniku jest Burmistrz Sierpca oraz Rada Miejska Sierpca, natomiast współorganizatorami są Wojsko Polskie, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Płocku, Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Sierpcu, PERN, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Płocku, Straż Miejska w Sierpcu, Zespół Szkół nr 2 w Sierpcu oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sierpcu.

Na uczestników pikniku czeka szereg atrakcji, w tym prezentacja sprzętu, uzbrojenia i wyposażenia służb mundurowych, gry i zabawy dla dzieci, występy artystyczne i pokazy uczestników pikniku.

Ze strony sierpeckiej policji zaprezentowany zostanie symulator jazdy motorowerem, stanowisko technika kryminalistyki, wyposażenie policjanta zabezpieczającego imprezy masowe, a także podczas pikniku będzie można oznakować rower oraz poznać warunki naboru do służby w Policji.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.

 

Autor: st. asp. Krzysztof Kosiorek

Powrót na górę strony