Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem

Data publikacji 02.05.2018

Kryminalni zwoleńskiej komendy ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież z włamaniem do garażu z jednego z domów w Węgrowie, gdzie dokonał kradzieży elektronarzędzi oraz akumulatorów. 19-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej w Zwoleniu zatrzymali 19-letniego mieszkańca pow. zwoleńskiego, podejrzanego o włamanie do garażu z jednego z domów w Wacławowie i kradzieży elektronarzędzi oraz akumulatorów o znacznej wartości

 

Do zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 kwietnia Informację o włamaniu policjanci otrzymali 30 kwietnia i po jej uzyskaniu funkcjonariusze, po kilku godzinach ustalili personalia podejrzanego. Włamywaczem okazał się 19-letni mieszkaniec pow. zwoleńskiego. Podejrzany został zatrzymany jeszcze tego samego dnia i doprowadzony do KPP w Zwoleniu, gdzie przyznał się do winy.

19-latek usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Niebawem sprawa zostanie skierowana do sądu, który zdecyduje o karze dla mężczyzny. Grozi mu do 10 lat więzienia.

 

Autor mł. asp. Krzysztof Gregorczyk

Powrót na górę strony