Mieszkańcy powiatu ostrowskiego zatrzymani za posiadanie narkotyków - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Mieszkańcy powiatu ostrowskiego zatrzymani za posiadanie narkotyków

Data publikacji 25.05.2018

Ostrowscy i małkińscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu. U mężczyzn znaleziono w prawie 350 gramów marihuany oraz ponad 60 gramów amfetaminy. Grozi im do 3 lat więzienia.

Ostrowscy i małkińscy kryminalni prowadząc czynności operacyjne zatrzymali we wtorek dwóch mieszkańców powiatu ostrowskiego w wieku 43 i 21 lat. Rankiem funkcjonariusze weszli do mieszkania 43-latka. Policjanci podejrzewali, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Przypuszczenia kryminalnych potwierdziły się. Podczas przeszukania funkcjonariusze znaleźli ponad 330 gramów marihuany. Sąd Rejonowy w Ostrowi Maz. wydał za mężczyzną nakaz doprowadzenia do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności na okres 2 lat.

Tego samego dnia wieczorem małkińscy policjanci zatrzymali przy jednej ze szkół 21-latka. Mężczyzna przyjechał przed szkołę bmw i gdy tylko zauważył funkcjonariuszy próbował uciec. Policjanci zatrzymali 21-latka, u którego znaleźli torebki foliowe z białym proszkiem o wadze ponad 60 gramów, który po zbadaniu okazał się amfetaminą. Dodatkowo policjanci przeszukali auto 21-latka, w którym znajdowało się kilkanaście torebek strunowych z marihuaną o wadze prawie 20 gramów.

Obaj mężczyźni zostali osadzeni w policyjnym areszcie. Po wykonaniu wszystkich czynności usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających za co grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: st.sierż. Marzena Laczkowska

Powrót na górę strony