Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

Data publikacji 05.06.2018

Szybka interwencja białobrzeskich policjantów nie pozwoliła odebrać sobie życia 20-latkow. Mężczyzna chciał się powiesić, jednak policjanci zdążyli go odciąć. Chłopak został przekazany pod opiekę lekarską.

Szybka interwencja białobrzeskich policjantów nie pozwoliła odebrać sobie życia 20-letniemu mieszkańcowi powiatu białobrzeskiego.

W niedzielę policjanci z białobrzeskiej komendy zostali wezwani na interwencję domową. Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce usłyszeli od zgłaszającej kobiety, że jej syn zamknął się w piwnicy i chce się powiesić. Policjanci nie słysząc żadnych odgłosów ze środka pomieszczenia oraz nie mogąc nawiązać kontaktu z 20-latkiem zaczęli forsować zamki w drzwiach. Po chwili na miejsce dojechali strażacy,  którzy pomogli w pokonaniu zabezpieczeń. Gdy mundurowi weszli  do środka zastali mężczyznę z zaciśniętą na szyi pętlą. Natychmiast zdjęli sznur i oswobodzili mężczyznę udzielając mu pierwszej pomocy. Po chwili na miejsce przyjechała załoga pogotowia ratunkowego, której został przekazany 20-latek.

W tym przypadku szybka i zdecydowana interwencja policjantów oraz innych służb pozwoliła uratować życie młodemu mieszkańcowi  Białobrzegów.

 

Autor: mł. asp. Edward Banach/AC

Powrót na górę strony