Aktualności

Areszt za handel i posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 28.05.2019

Kryminalni z Wyszkowa zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o uprawę, posiadanie i handel narkotykami. Policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany oraz czterdzieści roślin konopi. Decyzją sądu najbliższe miesiące 21-latek spędzi w areszcie. Za handel narkotykami grozi do 10 lat więzienia.

Do policyjnego aresztu trafił 21-letni mieszkaniec Wyszkowa podejrzewany o posiadanie, uprawę i handel narkotykami. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wydziału kryminalnego zajmujących się przestępczością narkotykową. Podczas przeszukania domu na terenie gm. Wyszków należącym do rodziny zatrzymanego policjanci znaleźli ponad pół kilograma marihuany, kilka gramów amfetaminy i wagi elektroniczne. Na tej samej posesji pod wiatą w skrzyniach rosło 40 sztuk konopi indyjskich.

Na wniosek Policji i prokuratury prowadzącej śledztwo w tej sprawie sąd podjął już decyzję o tymczasowym aresztowaniu 21-letniego mieszkańca Wyszkowa. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, handlu nimi oraz uprawy konopi indyjskich, za co zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: sierż. szt. Marta Gierlicka

 

Powrót na górę strony