Ekstremalny bieg pod patronatem związkowców z Policji i Straży Granicznej - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Ekstremalny bieg pod patronatem związkowców z Policji i Straży Granicznej

Data publikacji 12.01.2017

Rozpoczęły się zapisy do piątej edycji „Hunt Runa”, czyli polowania na biegaczy, która odbędzie się w Jura Park Bałtów. Jednego z najtrudniejszych biegów przełajowych w Polsce. W tym roku ponownie pojawiła się kategoria „służby mundurowe”, a sam bieg został objęty patronatem przez mazowieckich związkowców z Policji i Straży Granicznej.

Pragniesz pobiec w zawodach, które pozwolą Ci odkryć Twoje najmocniejsze strony? Szukasz biegu, w którym najważniejsze wartości to duch sportowy, rywalizacja i pomoc innym łączą się w jedną całość? Lubisz wyzwania, służysz lub pracujesz w Policji, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Inspekcji Transportu Drogowego, Służbie Więziennej? Zgłoś swój udział w „Polowaniu na biegaczy - Hunt Run”, który odbędzie się 1 i 2 lipca w Bałtowie. W tym roku trasy mają odpowiednio 13 i 7 km.

Na wszystkich uczestników, oprócz hardkorowego wyzwania biegowego czeka Hawajska Strefa Regeneracji, gdzie będą czekać baseny z wodą, leżaki, palmy. Zawodnicy oraz ich rodziny będą cały czas, jak co roku, mieli możliwość puszczenia się w tany przy dobrych brzmieniach muzyki elektronicznej, które serwuje znany od lat kolektyw GreenHouseEffect.

W tym roku po raz kolejny pojawiła się kategoria „służby mundurowe”, którą patronatem objął Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu oraz Oddziałowa Organizacja Związkowa NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Nadwiślańskim Oddziale Straży Granicznej. W roku ubiegłym wsparcia w organizacji biegu udzielił także ZW NSZZ Policjantów Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach.

Warto przypomnieć, że w 2016, iż drugie miejsce wśród służb mundurowych zajęła Karina Kubara-Grabska z Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu. W pierwszej dwudziestce znaleźli też Wojciech Madej z Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu oraz Paweł Grabski Wydziału Konwojowego KWP zs. w Radomiu, a na kolejnych miejscach Tomasz Śpiewak i Rafał Bartosiński z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej, a także Rafał Jeżak z Zespołu Prasowego KWP zs. w Radomiu. Start radomskiej drużyny w biegu wsparł POP GYM Sport & Health Club.

Zaglądajcie i zgłaszajcie się poprzez stronę: http://huntrun.pl. Informacje o biegu będzie można także znaleźć na stronach związkowych: http://nszzp.radom.pl/ oraz www.zonadwislanski.pl.

Fot. https://www.facebook.com/HuntRun/

Powrót na górę strony