Dwa wypadki z udziałem motocyklistów. W jednym z nich zginął 31-latek - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Dwa wypadki z udziałem motocyklistów. W jednym z nich zginął 31-latek

Niestety na mapie wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym, która funkcjonuje od początku wakacji pojawił się kolejny punkt na Mazowszu. Rano w w Gostyninie w zderzeniu samochodu osobowego z motocyklem zginął 31-latek.

Dzisiaj przed godz. 8 na ul. Kutnowskiej w Gostyninie doszło do zderzenia audi z hondą. Ratownikom nie udało się uratować życia 31-letniego motocyklisty. Ruch w tym miejscu był zablokowany przez kilka godzin.

Także dzisiaj po godz. 7 w Mniszewie (pow. kozienicki), na DK79 doszło do zderzenia busa oraz toyoty. Obaj kierujący byli trzeźwi. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Droga przez kilka godzin była zablokowana, a ruch odbywał się wahadłowo. Kozieniccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Dwie godziny później na tej samej drodze krajowej w miejscowości Chinów (pow. kozienicki) doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. Tym razem z udziałem motocyklisty. Kierującemu mężczyźnie pod nadjeżdżający pojazd wtargnęła sarna. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Radomiu, pasażerce na szczęście nic się nie stało. Zwierzę padło na miejscu zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach, upały, które panują często, wpływają na nasze samopoczucie za kierownicą i dekoncentrują naszą uwagę

 

Autor: podkom. Dorota Słomkowska/mł. asp. Ilona Tarczyńska

Powrót na górę strony