Aktualności

Utrudnienia w ruchu drogowym podczas wyścigu kolarskiego w powiecie szydłowieckim i radomskim

Data publikacji 03.07.2019

4 lipca na terenie województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego odbędzie się III Etap 30-go Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków z udziałem kolarzy z Polski i ekip zagranicznych. Na terenie województwa mazowieckiego będzie przebiegał przez powiat szydłowiecki i radomski.

Start odbędzie się w Kielcach o godz. 14, a następnie peleton przemieszczał się będzie trasą: Kielce - Domaszewice - Cedzyna - Leszczyny - Barcza - Kłonów - Janaszów - Komorów - Czarniecka Góra - Janów - Czerwony Most - Wąglów -Niekłań Wielki.

O godz. 16.25 peleton wjedzie na teren województwa mazowieckiego (powiat szydłowiecki), Antoniów - Huta - Aleksandrów - Budki I - Szydłowiec - Szydłówek - Śmiłów - Orłów - Jastrząb - Lipienice Dolne - Lipienice Górne.

O godz. 17.12 peleton wjedzie na teren powiatu radomskiego, Wierzbica - Dąbrówka Warszawska - Maliszów - Parznice - Mazowszany - Trablice – Radom ul. Wierzbicka, Limanowskiego, Mireckiego, Wernera, Struga, Chrobrego, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 Czerwca, (następnie 2 okrążenia ulicami): 25 Czerwca, Słowackiego, Niedziałkowskiego, Kelles-Krauza, Pileckiego, Chrobrego, Kusocińskiego, Żwirki i Wigury, 25 czerwca - META.

O godz. 18.16 wyścig się zakończy.

Wyścig zostanie rozegrany przy ruchu ograniczonym i całkowicie zamkniętym.

Ruch poprzeczny i z przeciwnego kierunku zamykany będzie na czas przejazdu czołówki głównego peletonu. Koniec etapu wyścigu na odcinku okrężnym będzie rozegrany przy ruchu całkowicie zamkniętym. W zabezpieczenie zaangażowano policję, straż pożarną i straż miejską, służby organizatora.

Apelujemy do osób, które będą się poruszały tego dnia po wyżej wymienionej trasie o ostrożność i cierpliwość, a także o stosowanie się do poleceń policjantów i służb organizatora wyścigu.

 

Fot. strona organizatora

Powrót na górę strony