Notoryczny złodziej zatrzymany przez ostrołęckich policjantów - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Notoryczny złodziej zatrzymany przez ostrołęckich policjantów

Data publikacji 20.09.2019

Bardzo dobrą i szybką pracą wykazali się ostrołęccy policjanci, dzięki któremu zatrzymano młodego podejrzanego o kradzież roweru i telefonu. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, a właściciele odzyskali już swoje przedmioty o łącznej wartości blisko 2 tys. zł.

W ubiegłym tygodniu dyżurny ostrołęckich policjantów został powiadomiony on kradzieży roweru wędkarzowi. Wartość jednośladu została oszacowana przez właściciela na kwotę 1300 złotych. Ustaleniem sprawcy tego przestępstwa zajęli się ostrołęccy policjanci. Na początku tego tygodnia na terenie ogródków działkowych został skradziony telefon komórkowy o wartości 550 złotych.

Policyjne ustalenia wskazywały na to, że oba przestępstwa zostały popełnione przez tego samego mężczyznę. Dzięki determinacji funkcjonariuszy, tożsamość mężczyzny została ustalona i rozpoczęły się jego poszukiwania. W środę mężczyzna (19 lat) został zatrzymany przez policjantów z ostrołęckiego wydziału ruchu drogowego. W trakcie czynności policjanci odzyskali zarówno skradziony rower, jak i telefon. Po czynnościach rzeczy zostały zwrócone ich właścicielom.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów dotyczących kradzieży, do których się przyznał. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo-śledczego.

Autor: podkom. Tomasz Żerański

Powrót na górę strony