Prezentacja Policji na Targach Pracy - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Prezentacja Policji na Targach Pracy

Data publikacji 23.09.2019

W Urzędzie Miejskim w Radomiu odbyły się XV Targi Pracy. Swoją ofertę zaprezentowała też Komenda Wojewódzka Policji zs. w Radomiu. Stoisko Policji cieszyło się dużym zainteresowaniem, a studenci mieli wiele pytań dot. wstąpienia w szeregi Policji.

Targi Pracy to przede wszystkim okazja spotkania w jednym czasie i jednym miejscu przedstawicieli różnych firm, instytucji oraz porozmawiania z nimi na temat możliwości zatrudnienia. Stwarzają możliwość zaczerpnięcia informacji na temat instytucji czy firmy u samego źródła, nawiązania pierwszego kontaktu z przyszłym pracodawcą.

Komenda Wojewódzka Policji zaprezentowała swoje stoisko oraz ofertę dla zainteresowanych. Można było porozmawiać o pracy policjanta oraz dowiedzieć się jakie warunki trzeba spełnić by wstąpić w szeregi Policji. Przedstawione były szczegóły postępowania rekrutacyjnego oraz możliwości jakie oferuje służba. Na miejscu można było również wypełnić kwestionariusz osobowy do przyjęcia do służby. Policyjne stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. O szczegóły przyjęcia do służby pytali nie tylko studenci.

 

 

 

Powrót na górę strony