Aktualności

Sochaczewscy policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków

Sochaczewscy policjanci z referatu operacyjno-rozpoznawczego zatrzymali dwie osoby podejrzane o posiadanie znacznej ilości narkotyków i handel nimi. Wobec 24-letniej kobiety zastosowano dozór, natomiast 28-latek trafił na trzy miesiące do aresztu. Grozi im do 10 lat więzienia.

Operacyjni z sochaczewskiej komendy ustalili, że mieszkaniec Sochaczewa posiada znaczną ilość środków odurzających. Podejrzewali również, że 28-latek handluje narkotykami. We wtorek doszło do realizacji sprawy. Podczas przeszukania w mieszkaniu sochaczewianina policjanci znaleźli prawie 300 gramów amfetaminy, około 250 gramów marihuany i wagę elektroniczną. Narkotyki zabezpieczono, a mężczyznę zatrzymano i osadzono w policyjnym areszcie. W tym samym czasie na terenie Sochaczewa zatrzymano 24-letnią kobietę, którą również podejrzewano o udział w przestępczym procederze.

W środę oboje zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, a także udzielania ich w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem, sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 28-latka. Wobec kobiety zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Grozi im do 10 lat więzienia.

Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik

  • Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
  • Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
  • Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
Powrót na górę strony