Aktualności

#Hot16Challenge2 dotarło do płońskiej policji. Wyzwanie przyjął dzielnicowy z Raciąża

Data publikacji 29.05.2020

Wyzwanie #Hot16Challenge2 dotarło do płońskiej policji. Nominowany przez burmistrza miasta Raciąż dzielnicowy asp. Robert Kędzierski z KP w Raciążu odkrył w sobie talent wokalny i zarapował w iście mistrzowskim stylu.

#Hot16Challenge2 to akcja muzyczna - wyzwanie, która obiegła już cały kraj. Zgodnie z jej zasadami każdy osoba w ciągu 72 godzin od otrzymania nominacji musi nagrać 16-wersową zwrotkę pod dowolny beat i nominować do tego samego zadania kolejnych wykonawców. W pomoc - zbiórkę funduszy na walkę z koronawirusem włączyli się artyści, aktorzy, politycy, przedstawiciele mediów, lokalnych samorządów oraz wiele innych osób. W ostatnim czasie wyzwanie dotarło również do Płońska i płońskiej policji. Burmistrz miasta Raciąż Mariusz Godlewski nominował dzielnicowego z Komisariatu Policji w Raciążu asp. Roberta Kędzierskiego. Policjant podjął wyzwanie i wyszedł z tego całkiem niezły kawałek.

Asp. Robert Kędzierski policjantem jest od 14 lat. Od początku związany jest z Komisariatem Policji w Raciążu, jednostką podległą Komendzie Powiatowej Policji w Płońsku, gdzie przez pierwsze 4 lata służył jako policjant zespołu patrolowo-interwencyjnego. Od maja 2010 roku pełni funkcję dzielnicowego. Jego rejon służbowy obejmuje teren całego miasta Raciąż.

W każdej wolnej chwili poza służbą, raciąski dzielnicowy oddaje się swoim pasjom. Jedną z nich jest boks, ale być może teraz asp. Robert Kędzierski odkryje w sobie nowe talenty i jego pasją zostanie również muzyka.

Gratulujemy Robert :)

Autor: podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska

 

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony