Aktualności

XX Gminny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Po raz pierwszy turniej został przeprowadzony zdalnie

Data publikacji 22.06.2020

Maciej Pietruszka z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kozłowie zajął pierwsze miejsce w kategorii wiekowej klas IV,V i VI, a w kategorii wiekowej klas VII i VIII pierwsze miejsce zajął Adam Pacyna z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kozłowie w XX Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Po raz pierwszy turniej został przeprowadzony zdalnie.

W zmaganiach wzięło udział cztery szkoły podstawowe z terenu gminy Jastrzębia: Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozłowie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Lesiowie, Publiczna Szkoła Podstawowa w Mąkosach Starych, Publiczna Szkoła Podstawowa w Bartodziejach.

Uczniowie klas IV-VI oraz VII- VIII, odpowiednio wcześniej otrzymali harmonogram turnieju oraz wszystkie potrzebne wytyczne. Turniej składał się z dwóch części, pierwszą z nich było pisemne rozwiązanie zadań testowych. Za pośrednictwem poczty elektronicznej uczestnicy otrzymali test otwarty, który po rozwiązaniu odsyłali funkcjonariuszom.

Kolejnym etapem był test jednokrotnego wyboru prowadzony przez policjantów telefonicznie. Choć tegoroczny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym przybrał niecodzienną formę, to z pewnością dostarczył wielu pozytywnych emocji. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom za zaangażowanie i gratulujemy wiedzy.

Autor: asp. Ewelina Stróżka

 

  • Umundurowany policjant siedząca przy biurku
  • Umundurowani policjanci siedzący przy biurku
  • Umundurowana policjantka siedząca przy biurku
Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony