Dramatyczne potrącenie 60-latka - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Dramatyczne potrącenie 60-latka

Data publikacji 26.06.2020

Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną 34-latkę. Kobieta podejrzewana jest o nieumyślne spowodowanie śmierci. Do wypadku doszło dzisiejszej nocy na terenie pow. pułtuskiego. Policja apeluje o bezwzględny zakaz wsiadania za kierownicę po wcześniejszym spożywaniu alkoholu.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pułtuskiej komendy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pułtusku, wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło na jednej z posesji w powiecie. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 34-letnia kobieta kierując citroenem najechała na 60-latka. Niestety na skutek poniesionych obrażeń mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Okazało się, że kierująca autem była nietrzeźwa. Przeprowadzone badanie wykazało blisko 4 promile alkoholu w jej organizmie. Została zatrzymana i przewieziona do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

 

Policjanci proszą o zachowanie zdrowego rozsądku - niedopuszczalne jest prowadzanie pojazdu po jakiekolwiek dawce alkoholu!
Apelujemy do wszystkich: piłeś alkohol – nie wsiadaj za kierownicę! Jeżeli jesteś świadkiem takiego zachowania – reaguj i nie dopuść do tragedii! Od naszej postawy może zależeć czyjeś życie!

Autor: podkom. Milena Kopczyńska

Powrót na górę strony