Nietrzeźwy potrącił kobietę, uderzył w budynek - okazał się poszukiwany - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Nietrzeźwy potrącił kobietę, uderzył w budynek - okazał się poszukiwany

Data publikacji 29.06.2020

W sobotę w Ostrołęce policjanci z Komendy Miejskiej Policji zatrzymali poszukiwanego mężczyznę, który będąc w stanie nietrzeźwości doprowadził do zdarzenia drogowego.

Około godziny 23.30 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Ostrołęce pojechali na parking przed jednym ze sklepów spożywczych. Na miejscu ustalili, że 31-letni kierujący fordem wjechał na parking z dużą prędkością, potracił kobietę stojącą przy zaparkowanym pojeździe, zarysował jej auto, a następnie uderzył w budynek sklepu. Kobieta została przebadana przez załogę karetki pogotowia, która stwierdziła u niej potłuczenia ciała.

Kierujący fordem został przebadany na zawartość alkoholu w organizmie. Jak się okazało miał prawie 2 promile. Ponadto okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany do odbycia kary aresztu za nieuiszczoną grzywnę. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, a pojazd odholowano na parking strzeżony. Ponadto pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych, za co zatrzymano dowód rejestracyjny.

Autor: mł. asp. Aneta Waracka

Powrót na górę strony