Aktualności

Policjanci z Mazowsza pełnili służbę w zachodniopomorskim. Zapewniali ład i porządek w rejonie pasa nadmorskiego

Data publikacji 16.09.2020

Wakacje już za nami. Przez letnie dni policjanci z Samodzielnych Pododdziałów Prewencji Policji z Radomia i Płocka dbali o bezpieczeństwo turystów wypoczywających nad morzem. Zatrzymali m.in. trzech sprawców pobicia przed jedną z dyskotek. Teraz za swoją wzorową służbę otrzymali podziękowania od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie.

Policjanci z Radomia i Płocka przez kilka wakacyjnych tygodni wpierali mundurowych z mieleńskiego posterunku. Mundurowi kontrolowali kierowców pod kątem trzeźwości, swoim zainteresowaniem objęli szczególnie sprawców popełniających wykroczenia porządkowe najbardziej uciążliwe dla wypoczywających i mieszkańców Mielna. Policjanci sprawdzali też miejsca, gdzie przebywa największa ilość turystów, w tym rejon dyskotek i mieleńską promenadę. W czasie jednej z takich służb zatrzymali 3 sprawców pobicia przed jedną z dyskotek.

Na ręce Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu nadinsp. Michała Ledziona wpłynęły podziękowania dla mazowieckich policjantów za wzorową służbę pełnioną na terenie podległym Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie. Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasz Trawiński wyraził uznanie dla umiejętności mundurowych z Mazowsza żywiąc nadzieję na dalszą współpracę.

Podziękowania dla policjantów za służbę

Powrót na górę strony