Romantyczna wizyta zakończona zarzutami - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Romantyczna wizyta zakończona zarzutami

Data publikacji 02.03.2017

Policyjnym zatrzymaniem zakończyła się internetowa znajomość 41-letniego mieszkańca województwa śląskiego. Mężczyzna przyjechał do Gostynina na romantyczne spotkanie, a usłyszał zarzut kradzieży pojazdu. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu.

Do gostynińskiej komendy Policji zgłosiła się 35-letnia mieszkanka miasta zaniepokojona tajemniczym zachowaniem swojego znajomego, który przyjechał ja odwiedzić. Oświadczyła, że mężczyznę poznała na jednym z portali randkowych, a jego niespodziewany przyjazd i postępowanie wzbudza w niej niepokój. Kobieta wraz z policjantami udała się do swojego mieszkania gdzie okazało się, że 41-letni mieszkaniec województwa śląskiego jest poszukiwany przez prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu. Ponadto samochód, którym przyjechał do kobiety nie jest jego. Osobową mazdę kilka dni wcześniej ukradł poprzedniej partnerce.

Mężczyzna został zatrzymany, a pojazd został odholowany na policyjny parking. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem do pojazdu. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: sierż.szt. Dorota Słomkowska/AC

Powrót na górę strony