Aktualności

Dzień Kobiet na sportowo

W nietypowy sposób zaskoczyli swoje koleżanki radomscy policjanci. W przypadającym dzisiaj Dniu Kobiet, oprócz tradycyjnych kwiatów, panie mogły także skorzystać z zajęć fitness.

Dzień Kobiet dla policjantek i pracownic cywilnych z Komendy Miejskiej Policji oraz Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu upłynął na sportowo. Od rana sala gimnastyczna należąca do radomskiej policji pękała w szwach. Zajęcia prowadziła na niej Natalia Ostrowska – instruktorka z POP GYM czyli największego fitness klubu w Radomiu. Wszystkie zainteresowane panie, za zgodą przełożonych mogły wziąć w nich udział.

Panie przywitali Komendant Miejskiej Policji w Radomiu podinsp. Piotr Kostkiewicz oraz jego zastępca nadkom. Robert Hodio, którzy życzyli ćwiczącym radości i pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym, zapewniając, że zawsze mogą także liczyć na swoich przełożonych. Każda z kobiet otrzymała również, oprócz tradycyjnych kwiatów, karnety na zajęcia organizowane przez radomski fitness klub, a także niespodzianki przygotowane przez Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia – Atleta Radom.

Dzisiejsze nietypowe obchody Dnia Kobiet, to wspólna inicjatywa Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego w Radomiu, Zespołu Prasowego KWP zs. w Radomiu oraz Wydziału Wspomagającego KMP w Radomiu.

 

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu/RJ

  • Dzień Kobiet w KMP Radom
  • Dzień Kobiet w KMP Radom
  • Dzień Kobiet w KMP Radom
  • Dzień Kobiet w KMP Radom
  • Dzień Kobiet w KMP Radom
  • Dzień Kobiet w KMP Radom
Powrót na górę strony