Tymczasowy areszt dla 57-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Tymczasowy areszt dla 57-latka za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 19.11.2020

Policjanci znaleźli prawie 240 gramów narkotyków, które były ukryte w wersalce 57-letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Podejrzanemu grozi do 10 lat pozbawienia wolności

Policjanci referatu operacyjno-rozpoznawczego ustalili, że jeden z mieszkańców Sochaczewa posiada środki odurzające. W poniedziałek doszło do realizacji sprawy. Funkcjonariusze po wejściu do mieszkania znaleźli prawie 240 gramów narkotyków. Torebki z amfetaminą i marihuaną były ukryte w wersalce. Dodatkowo znaleziono puste torebki z zapięciem strunowym i wagi elektroniczne.

Na miejscu zatrzymano dwóch mężczyzn w wieku 43 i 57 lat. Obaj zostali doprowadzeni do sochaczewskiej komendy. Po przesłuchaniu w Prokuraturze Rejonowej w Sochaczewie, młodszy z podejrzanych został zwolniony, zaś jego kolega usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Po zapoznaniu się z zebranym materiałem, sąd przychylił się do wniosku prokuratury o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Mieszkańcowi Sochaczewa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: mł. asp. Agnieszka Dzik

Powrót na górę strony