Mężczyźni zatrzymani przez Policję odpowiedzą za swoje przestępstwa - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Mężczyźni zatrzymani przez Policję odpowiedzą za swoje przestępstwa

Data publikacji 24.11.2020

W piątek 41-latek z powiatu kozienickiego usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, 36-latek zaś usłyszał kilka zarzutów za włamania kradzież, posiadanie narkotyków oraz rozbój. Decyzją sądu na wniosek prokuratury mężczyźni trafili na 3 miesiące do aresztu. Teraz 41-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast 36-latkowi do 12 lat pozbawienia wolności.

W ubiegłym tygodniu w wyniku intensywnej pracy kryminalni zatrzymali 41-latka, który posiadał przy sobie znaczną ilość narkotyków. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze u mężczyzny zabezpieczyli amfetaminę. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Kozienicach, sąd wobec mężczyzny został tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kolejną sprawą, którą rozwiązali kryminalni to zatrzymanie 36-latka z powiatu kozienickiego, który podejrzewany był za szereg przestępstw popełnionych na terenie gminy, jak i powiatu kozienickiego. W wyniku zebranych materiałów w piątek Sąd Rejonowy w Kozienicach na wniosek prokuratury zastosował również trzymiesięczny areszt wobec mężczyzny. Mężczyzna usłyszał między innymi zarzuty za kradzieże z włamaniem, kradzieże mienia, posiadanie narkotyków, oraz rozbój na kobiecie. Teraz mężczyźnie grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Autor: asp. Ilona Tarczyńska

 

Powrót na górę strony