Dzielnicowa przekazała prezenty do domu dziecka - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Dzielnicowa przekazała prezenty do domu dziecka

Data publikacji 09.12.2020

Bardzo miły gest funkcjonariuszki Komisariatu Policji w Warce. Zorganizowała zbiórkę słodyczy, zabawek i przyborów szkolnych dla wychowanków domu dziecka i przesłała te prezenty jeszcze przed świętami.

Policjantka prowadziła zbiórkę darów dla dzieci, zgodnie z listem jaki wysłali do Świętego Mikołaja. Dzisiaj paczkę nadano pocztą z uwagi na bezpieczeństwo sanitarne podopiecznych Rodzinnego Domu Dziecka w Kozienicach.

Przekazane dzieciom upominki zostały zakupione z pieniędzy zebranych przez dzielnicową asp. Anetę Ścisłowską oraz przekazane przez darczyńców Sklep Plastusiowo Państwa Łuczak. Ponadto w świątecznych paczkach znalazły się maskotki. Misie zostały przekazane przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu w ramach programu, który realizowany wspólnie z Mazowieckim Centrum Polityki Społecznej, Fundacją Dzieci Niczyje (obecnie Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę) ma na celu zniwelowanie stresu osób małoletnich.

W świątecznej paczce znajdują się artykuły szkolne, biurowe, kolorowanki i słodycze. Mamy nadzieję, że sprawią dzieciom wiele radości!

Autor: nadkom. Agnieszka Wójcik

Powrót na górę strony