Aktualności

Mławscy policjanci zatrzymali 5 osób, w tym 3 nieletnich podejrzewanych o udział w bójce i pobiciu

Data publikacji 26.02.2021

Mławscy policjanci zatrzymali po krótkim pościgu 5 osób, podejrzewanych o udział w bójce i pobiciu. Wśród zatrzymanych były osoby nieletnie. Cała piątka to mieszkańcy pow. nidzickiego. Pokrzywdzony 20-letni mieszkaniec pow. mławskiego trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w tym tygodniu, nocą w pobliżu prywatnej posesji w gminie Wieczfnia Kościelna. Dwóch młodych mężczyzn oraz troje nieletnich zostało zatrzymanych przez mławskich policjantów na terenie pow. nidzickiego. Tam porzucili samochód na poboczu drogi i próbowali uciec do pobliskiego lasu. Zatrzymani to dwaj młodzi mężczyźni w wieku 18 i 19 lat oraz troje nieletnich, najmłodszy ma zaledwie 14 lat. Dodatkowo zatrzymany 19-latek jest podejrzany o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości. Po przebadaniu okazało się, że ma w organizmie niemal promil alkoholu. Jeden z nieletnich to uciekinier z ośrodka szkolno–wychowawczego.

Pokrzywdzony 20-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, jego zdrowiu i życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Trwają dalsze czynności i ustalenia mławskiej Policji. Sprawą nieletnich zajmie się sąd rodzinny.

Autor: asp. szt. Anna Pawłowska

Powrót na górę strony