III Edycja Biegu Służb Mundurowych - wygrała policjantka z Przysuchy - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

III Edycja Biegu Służb Mundurowych - wygrała policjantka z Przysuchy

Data publikacji 14.09.2021

W sobotę na terenie obiektu turystycznego „Skałki” w Nadleśnictwie Przysucha odbyła się III edycja Biegu Służb Mundurowych. Na starcie stanęło 32 zawodników. Zmierzyli się oni na 8-kilometrowej trasie. W kategorii kobiet ze zwycięstwa cieszyła się sierż. szt. Dominika Zawadzka z przysuskiej policji.

Rywalizację mężczyzn wygrał Patryk Stypułkowski reprezentujący 7 Batalion Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim. Drugie miejsce na mecie zajął Michał Kołomański z Oddziału Prewencji Policji w Kielcach. Na trzecim miejscu uplasował się Piotr Wijata z 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej w Radomiu.

Oprócz biegania na uczestników i kibiców czekało wiele atrakcji. Dla najmłodszych zostało przygotowane stoisko edukacyjne z licznymi grami i zabawami dydaktycznymi oraz ciekawostkami przyrodniczymi. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz ptaków drapieżnych, gry i zabawy prowadzone przez harcerzy. Przygotowane przez służby stoiska promocyjne, przybliżyły rodzaj i charakter pracy poszczególnych formacji. Policjanci promowali służbę w Policji, zachęcając przybyłych do wstąpienia w Nasze szeregi.

Wszyscy uczestnicy biegu zasłużyli na podziw i gratulacje.

Nadleśnictwo Przysucha/asp. szt. Aneta Wilk/KPP Przysucha

Powrót na górę strony