Policjanci z Pionek zatrzymali włamywacza - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Policjanci z Pionek zatrzymali włamywacza

Data publikacji 23.09.2021

Policjanci z Komisariatu Policji w Pionkach zatrzymali mężczyznę, który włamywał się do pomieszczeń gospodarczych,garaży i samochodów na terenie Pionek. Dzięki działaniom funkcjonariuszy włamywacz, 28-letni mieszkaniec Pionek trafił w ręce policjantów. Sąd Rejonowy w Zwoleniu wobec niego zastosował areszt na okres 3 miesięcy. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Na przełomie ubiegłego miesiąca do Komisariatu Policji w Pionkach wpłynęło zgłoszenie dotyczące włamania do garażu w jednej z posesji w Pionkach. Złodziej ukradł narzędzia warsztatowe i elektronarzędzia na łączna kwotę 4 tys. złotych. Policjanci z Pionek szybko zajęli się sprawa a przede wszystkim odzyskaniem skradzionych przedmiotów i zatrzymaniem sprawcy. Niestety już kolejnego dnia z pojazdu, który stał zaparkowany na terenie sklepu spożywczego zginęły kolejne przedmioty.

Policjanci przez cały czas gromadzili informacje na temat sprawcy tych występków. Trzy dni później dyżurny Komisariatu Policji w Pionkach otrzymał kolejne zgłoszenie o włamaniu w Pionkach do pomieszczenia gospodarczego, gdzie zostały skradzione elektronarzędzia.

Kiedy kilka dni później doszło do kradzieży w sklepie na terenie Pionek skąd zginęły produkty na łączną sumę 2600 złotych, policjanci mieli wytypowanego sprawce tych wszystkich zdarzeń i zatrzymanie jego było tylko kwestią czasu. I jednak Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Pionkach nie pomylili się i w ubiegłym tygodniu zatrzymali 28-letniego mieszkańca Pionek wobec którego, Sąd Rejonowy w Zwoleniu zastosował areszt na okres 3 miesięcy.

Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

 

Powrót na górę strony