Młody desperat już nie oddychał. Skutecznie reanimowali go policjanci - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Młody desperat już nie oddychał. Skutecznie reanimowali go policjanci

Data publikacji 06.10.2021

Zażył dużą ilość środków odurzających i ukrył się w jednej z piwnic. 27-letniego desperata w ostatniej chwili odnaleźli policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego, którzy natychmiast podjęli reanimację przywracając czynności życiowe młodego płocczanina. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.

W poniedziałek policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który najprawdopodobniej chce odebrać sobie życie. Zgłaszająca wskazała możliwe miejsce przebywania młodego płocczanina. Natychmiast na miejsce skierowani zostali policjanci, którzy szybko rozpoczęli przeszukiwania wszystkich klatek schodowych na wskazanej ulicy w Płocku. Zdeterminowani w poszukiwaniach policjanci oprócz przeszukania klatek schodowych, przeszukiwali  również piwnice . W jednej z nich znaleźli leżącego na ziemi mężczyznę, który był nieprzytomny i nie oddychał. Natychmiast mundurowi podjęli reanimację. Dzięki ich szybkim działaniom, policjanci przywrócili czynności życiowe młodego płocczanina.

Jak się okazało, 27-latek zażył dużą ilość środków odurzających. Młody desperat trafił pod specjalistyczną opiekę lekarzy.

Autor: podkom. Marta Lewandowska

Powrót na górę strony