Aktualności

Zabezpieczali miejsca zdarzenia drogowego, udzieli pierwszej pomocy

Data publikacji 19.11.2021

Policjanci z Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu jadąc do jednej komend na Mazowszu udzielali pomocy poszkodowanym w zdarzeniu drogowym, zabezpieczali miejsce zdarzenia drogowego oraz kierowali ruchem, tak aby droga nie była zablokowała i ruch w stronę stolicy odbywał się płynnie.

Wczoraj policjanci z Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu jadąc do komendy w Makowie Mazowieckim, kom. Daniel Sokołowski i mł. asp Krzysztof Mikołajczyk, byli świadkami zdarzenia drogowego na S7 w Woli Mrokowskiej (pow. piaseczyński), gdzie przed przejściem dla pieszych doszło do zderzenia vw i mercedesa. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili pierwszej pomocy osobom biorącym udział w zdarzeniu oraz kierowali ruchem, tak aby droga nie była zablokowała i ruch w stronę stolicy odbywał się płynnie. Po przyjeździe strażaków przekazano im miejsce zdarzenia, a policjanci kierowali ruchem do momentu przyjazdu miejscowych funkcjonariuszy.

To już kolejny raz kiedy funkcjonariusze z Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu jadąc do podległej jednostki udzielili pomocy i zabezpieczyli miejsce zdarzenia drogowego. Kilka tygodni temu podobna sytuacja miała miejsce podczas przejazdu do i z KMP w Siedlcach.

ZP KWP zs. w Radomiu

Powrót na górę strony