Aktualności

Dzielnicowa pomocnikiem Świętego Mikołaja

Data publikacji 13.12.2021

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas dla wszystkich dzieci. W tym roku dzielnicowa z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku wcieliła się w pomocnika Świętego Mikołaja i odwiedziła przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 4 w Pułtusku.

Tym razem wykorzystując znajomości u Świętego Mikołaja dzielnicowa została jego pomocnikiem w niebieskim mundurze. Policjantka na spotkanie z najmłodszymi przygotowała drobne upominki w postaci słodyczy oraz elementy odblaskowe, co wywołało uśmiech na twarzach najmłodszych podopiecznych.

Spotkanie odbyło się w serdecznej, przyjaznej atmosferze. Dzieci były podekscytowane możliwością spotkania ze swoja dzielnicową  i z radością odpowiedziały na wszystkie zadane pytania. Wizyta była też dobrą okazją do porozmawiania z dziećmi o bezpieczeństwie podczas poruszania się po drodze, co stanowiło cenną wartość edukacyjną.

Spotkanie zakończyło się rozdaniem elementów odblaskowych uczestnikom, by poprawić ich widoczność, a tym samym bezpieczeństwo na drodze. W ramach podziękowania policjantka otrzymała od przedszkolaków i opiekunów własnoręcznie zrobioną laurkę.

Wszystkim dzieciom życzymy, by Mikołaj przyniósł im wymarzone prezenty i wiele radosnych chwil.

KPP w Pułtusku

Powrót na górę strony