Aktualności

Byście bezpiecznie dojechali na wigilijną kolację...

Data publikacji 24.12.2021

Święta Bożego narodzenia to wyjątkowy czas. Dla wielu to jedna z nielicznych okazji do tego aby zasiąść przy jednym stole z bliskimi. Zróbcie wszystko aby ten czas był wyjątkowy i bezpieczny.

Wszystko dopięte na ostatni guzik, w kuchni unoszą się smakowite aromaty, dzieci czekają na pierwszą gwiazdkę, babcia nuci kolędy. Dopełnieniem tego wszystkiego jest padający za oknem śnieg, bo przecież białe święta są marzeniem nie tylko tych najmłodszych.

Jednak aby ten czas był wyjątkowy i wyglądał tak magicznie musimy się trochę postarać. Nie zapominajmy o bezpieczeństwie zarówno swoim jak i swoich bliskich. Drogi kierowco pamiętaj, że zaśnieżone drogi są tak samo niebezpieczne co urokliwe.

Każdy z nas chce zasiąść z bliskimi przy wigilijnym stole. Nie pozwól aby zabrakło tam Ciebie. Nie dopuść do tego aby przez Ciebie zabrakło tam kogoś innego. Nie spiesz się , bez Ciebie nie zaczną. Chwile spędzone z najbliższymi są niezastąpione, a wspólne świętowanie daje nam wiele radości. Cieszmy się ich obecnością, ale świętujmy z rozwagą.

Nie spiesz się!

Zachowaj trzeźwość!

Zachowaj rozsądek na drodze!

Zrób wszystko aby ta radość trwała jak najdłużej.

 

Życzymy wszystkim bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia oraz tyle samo powrotów co wyjazdów!

Policjanci z mazowieckiej drogówki

Powrót na górę strony