Aktualności

Ferie z komisarzem Zebrą

Data publikacji 11.01.2022

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu przygotował ofertę spotkań na temat bezpieczeństwa pod nazwą „Ferie z komisarzem Zebrą”.

Spotkania będą się odbywać z zachowaniem aktualnych zaleceń i obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 (maseczki, dezynfekcja) w sali konferencyjnej KWP zs. w Radomiu. Maksymalna liczba uczestników wraz z opiekunami wynosi 30 osób. Wymagana rejestracja na załączonym formularzu zgłoszeniowym, zawierającym szczegóły przedsięwzięcia.

W celu umożliwienia skorzystania z zajęć nt. bezpieczeństwa jak największej liczbie osób,  wskazanym jest, by dany uczestnik brał udział tylko w jednym z wyżej zaproponowanych spotkań.

A ze względu na szczególny czas występowania globalnej pandemii choroby zakaźnej Covid-19, realizując powyższe działanie zastrzegamy prawo do odwołania przedsięwzięcia w związku z nagłymi zaleceniami i restrykcjami sanitarnymi.

Na stronie internetowej www.mazowiecka.policja.gov.pl znajdują się także informacje o ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej pn.: „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku” oraz konkursie plastyczno-filmowym pn.: „Śnieżny dekalog”.

Wydział Prewencji KWP

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony