Aktualności

Lato z komisarzem Zebrą

Data publikacji 10.06.2022

Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu przygotował ofertę spotkań dla dzieci i młodzieży na temat bezpieczeństwa i edukacji w obszarze trafnego rozpoznawania zagrożeń w rożnych sytuacjach pod nazwą „Lato z komisarzem Zebrą”.

Spotkania adresowane do dzieci i młodzieży odbywać się będą od dnia 29 czerwca do 25 sierpnia 2022 roku w godz. 10:30-12:00 w sali konferencyjnej KWP z.s w Radomiu przy ul. 11 listopada 37/57 pod opieką funkcjonariusza/pracownika prowadzącego spotkanie. Maksymalna liczba uczestników podczas jednego spotkań wraz z opiekunami wynosi 30 osób. Wymagana jest rejestracja na załączonym formularzu zgłoszeniowym, zawierającym szczegóły przedsięwzięcia.

W celu umożliwienia skorzystania z zajęć największej liczbie osób, wskazanym jest aby dany uczestnik brał udział tylko w jednym z dostępnych terminów.

Ponadto przez okres wakacyjny na stronie internetowej www.mazowiecka.policja.gov.pl będą zamieszczane porady dla dzieci i młodzieży na temat podstawowych zasad bezpieczeństwa oraz informacje o ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej Policji pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

Autor: Wydział Prewencji KWP/ sierż.szt. Malwina Wlazło

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony