Aktualności

Szczęśliwy finał poszukiwań 90-latki

Data publikacji 27.06.2022

Przasnyscy policjanci już po 2 godzinach od zgłoszenia odnaleźli zaginioną 90-latkę. Kobieta był wyczerpana i nie miała świadomości, gdzie się znajduje.

Wczoraj po południu zaniepokojona rodzina zgłosiła zaginięcie 90-letniej mieszkanki Kobylaki-Korysze.  Z informacji, które przekazała córka zaginionej wynikało, że seniorka ostatni raz widziana była o godz.13 w miejscu zamieszkania.

Z uwagi na  stan zdrowia zaginionej, porę dnia i okoliczności zaginięcia Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu insp. Tomasz Łysiak ogłosił alarm dla policjantów. Po dwóch godzinach intensywnych poszukiwań kobieta została odnaleziona przez przasnyskich policjantów, kilkaset metrów od miejsca zamieszkania. Skrajnie wyczerpaną seniorkę, nie mającą świadomości, gdzie się znajduje, przekazano załodze karetki pogotowia.

W działania poszukiwawczych przasnyskich policjantów spierali również policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce z psami tropiącymi. W działaniach poszukiwawczych brali też udział strażacy z Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Przasnyszu oraz druhowie z okolicznych OSP.

Dzięki zaangażowaniu tak wielu osób udało się odnaleźć zaginioną przed zmierzchem. 

 Autor: asp. szt. Krzysztof Błaszczak

Powrót na górę strony