Aktualności

Garwolińscy kryminalni zabezpieczyli niemal 700 porcji amfetaminy

Data publikacji 23.05.2017

Dzięki garwolińskim kryminalnym blisko siedemset porcji amfetaminy nie trafi na rynek. Czarnorynkowa wartość narkotyków to ponad 30 tys. zł. Do sprawy został zatrzymany 27-letni mężczyzna. Za przestępstwo którego się dopuścił, może mu grozić nawet 10 lat więzienia.

Garwolińscy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadzą ciągłe rozpoznanie środowiska w zakresie handlu narkotykami. Ich praca niejednokjrotnie przynosi wymierne efekty.

I tak wczoraj policjanci narkotyki znaleźli w wynajmowanym przez 27-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego mieszkaniu. Mężczyzna został zatrzymany. Pobrana do badań próbka potwierdziła, że zabezpieczone narkotyki to amfetamina. Kryminalni w sumie zabezpieczyli niemal 700 gramów tego narkotyku. Mundurowi szacują, że czarnorynkowa wartość zabezpieczonej amfetaminy, może wynosić ponad 30 tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli także ponad 2 tys. zł w gotówce oraz sprzęt do porcjowania substancji.

Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo którego się dopuścił, może mu grozić nawet 10 lat więzienia.

 

 

Autor: asp. szt. Marek Kapusta/AC

Powrót na górę strony