Aktualności

Spotkanie na terenie Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu

Data publikacji 10.11.2022

Dzisiaj (10.11) w Komendzie Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu odwiedziły dwie grupy Przedszkola Publicznego nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu. Spotkania były wyjątkową okazją do poznania służby funkcjonariuszy i pracowników Mazowieckiej Policji.

Na początku spotkania uczestników zaproszono do udziału w spotkaniu profilaktycznym poprowadzonych przez przedstawicieli Wydziału Prewencji KWP zs. w Radomiu, gdzie przy wykorzystaniu filmów edukacyjnych, utrwalali zasady bezpieczeństwa na co dzień, ostrożnego zachowania w przypadku kontaktu z osobą obcą oraz zasad bezpieczeństwa podczas korzystania z urządzeń mobilnych i sieci internetowej. Następnie policjantki z Wydziału Ruchu Drogowego KWP zs. w Radomiu zapewniły prezentację specjalistycznego pojazdu, który jest wykorzystywany do nadzoru nad przestrzeganiem przepisów ruchu drogowego oraz do zapewniania bezpieczeństwa na drogach. Na zakończenie najmłodsi mieli okazję usłyszeć i zobaczyć pokaz posłuszeństwa psa służbowego o specjalności patrolowo-tropiącej oraz wykonania pamiątkowych zdjęć.
Dziękujemy za zaangażowanie opiekunów grup i współpracę w obszarze kształtowania prawidłowych postaw wśród najmłodszych mieszkańców naszego regionu.

Wydział Prewencji KWP zs. w Radomiu /S.Szewczyk/

Powrót na górę strony