Aktualności

Wyjątkowe urodziny Wiktora - z prezentami pojawił się u niego policjant z Sierpca

Data publikacji 29.11.2022

Wiktor jest radosnym nastolatkiem, który wraz z rodziną mieszka w Sierpcu. Od dzieciństwa uwielbia on Policję i marzy, żeby zostać policjantem. Wiktor obchodził swoje 11-te urodziny i z tego powodu prezes Stowarzyszenia w Trosce o Rodzinę na Wzgórzu Loret zwróciła się do sierpeckich policjantów z prośbą o przekazanie symbolicznego policyjnego upominku, który dla Wiktora miałby wyjątkową wartość i sprawiłby mu ogromną radość. Sierpeccy policjanci nie mogli pozostać obojętni na takie zaproszenie i postanowili osobiście odwiedzić jubilata, aby wręczyć mu prezenty i opowiedzieć, jak wygląda niełatwa służba w granatowym mundurze.

O Wiktorze, który od najmłodszych lat uwielbia Policję i wszystko co jest z nią związane, funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu dowiedzieli się za sprawą wiadomości od Prezes Stowarzyszenia w Trosce o Rodzinę na Wzgórzu Loret.  Z tej informacji wynikało, że dla chłopca, który w zeszłym tygodniu obchodził swoje 11-te urodziny, każdy nawet najdrobniejszy policyjny gadżet byłby czymś wyjątkowym, jak również sama obecność policjanta na uroczystości sprawiłby mu ogromną radość. 

Policjanci nie pozostali obojętni na zaproszenie. Na spotkanie z Wiktorem udał się policjant Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu zajmujący się profilaktyka społeczną st. asp. Krzysztof Dobrzeniecki  i przekazał solenizantowi paczkę z policyjnymi gadżetami oraz słodyczami.

Radość, którą policjant mógł zaobserwować u Wiktora  podczas spotkania, była dla funkcjonariusza najlepszą nagrodą za zaangażowanie się w tę inicjatywę.

Wiktorowi z okazji urodzin życzymy dużo zdrowia, szczęścia, uśmiechu na twarzy każdego dnia oraz jeszcze wielu marzeń do spełnienia!

Autor. asp. Katarzyna Krukowska

Powrót na górę strony