Aktualności

Policjantka po służbie zatrzymała złodzieja sklepowego

Data publikacji 06.02.2023

Policjantka z KP1 w Radomiu udowodniła, że praca w Policji to przede wszystkim służba, która nie kończy się wraz ze zdjęciem munduru, czy też dniem wolnym. Policyjne doświadczenie pozwoliły jej na zatrzymanie mężczyzny, który okradł jeden z marketów spożywczych. Towar wrócił do sklepu, a sprawa mężczyzny trafi teraz do sądu.

Mł. asp. Agnieszka Kanecka, policjantka z KP1 w Radomiu mając w sobotę dzień wolny od pracy poszła na zakupy do jednego z marketów spożywczych przy ul. Zbrowskiego. Wchodząc do sklepu zauważyła, jak mężczyzna zabiera z półki karton piwa i ucieka ze sklepu. Widząc całą sytuacje, wybiegła za złodziejem. Mężczyzna uciekając upuścił karton, a policjantka o pościgu powiadomiła telefonicznie dyżurnego „jedynki”. Biegła ulicami Radomia przez dwa kilometry. Mężczyzna został ujęty przez goniącą go policjantkę i patrol, który dojechał na miejsce. Okazał się nim 30-leni mieszkaniec Radomia.

Skradziony towar wrócił do sklepu, a sprawa mężczyzny trafi teraz do sądu. To kolejny przykład, gdzie szybka i zdecydowana reakcja policjantów z garnizonu mazowieckiego, będących nawet po służbie, przyczyniła się do zatrzymania sprawcy wykroczenia.

Zespół Prasowy KWP

Powrót na górę strony