Aktualności

Policjanci dbali o bezpieczeństwo podczas meczu

Data publikacji 17.03.2023

W dniu meczu nad bezpieczeństwem mieszkańców Radomia i kibiców czuwali policjanci. Funkcjonariusze z prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni byli obecni w całym mieście. Zabezpieczali trasy dojazdowe oraz okolice stadionu. Policjanci dbali, by każdy z uczestników meczu bez przeszkód dotarł na stadion, a potem równie bezpiecznie powrócił do domu.

W piątek (17.03) na Stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu przy ul. G. Narutowicza został rozegrany mecz piłki nożnej pomiędzy Radomiakiem Radom i Legią Warszawa. Nad bezpieczeństwem kibiców oraz osób, które nie brały udziału w wydarzeniu sportowym czuwali policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, Oddziałów Prewencji Policji w Radomia, Oddziałów Prewencji Policji w Płocku i Oddziałów Prewencji Policji Komendy Stołecznej Policji. Podczas zabezpieczenia wdrożone zostały w całym mieście szczególne środki ostrożności, przede wszystkim wokół stadionu, w rejonie centrum miasta oraz w pobliskim parku.

Bezpieczeństwo to podstawa, szczególnie w przypadku dużych wydarzeń, takich jak mecze piłkarskie. Odpowiednio przygotowane i właściwie reagujące siły policyjne zapewniły spokój w mieście, zwłaszcza w okolicy stadionu. W czasie rozgrywki nie doszło do poważnych incydentów.

Zespół Prasowy KWP zs. w Radomiu

 

 

 

 

 

Powrót na górę strony