Wyróżnienia dla uprzejmych kierowców - Aktualności - Policja Mazowiecka

Aktualności

Wyróżnienia dla uprzejmych kierowców

Data publikacji 22.06.2017

Promując właściwe, kulturalne i uprzejme zachowania kierujących w ramach akcji „Jestem uprzejmym kierowcą” organizatorzy wyróżnili kilku kierujących. Szczególnie kulturalni użytkownicy dróg, którzy zostali zauważeni w ostatnich miesiącach przez radomskich policjantów i organizatorów otrzymali upominki i dyplomy.

Pod koniec ubiegłego roku Stowarzyszenie Radomski Samorząd Obywatelski, portal motoryzacyjny radommoto.pl oraz Komenda Miejska Policji w Radomiu zorganizowali akcję „Jestem uprzejmym kierowcą”. Inicjatywa miała na celu propagowanie uprzejmości wśród użytkowników dróg i promowanie wzajemnej kultury na drodze.

Podsumowując półrocze trwania akcji w Komendzie Miejskiej Policji w Radomiu odbyło się spotkanie z zaproszonymi kierowcami. Szczególnie kulturalni użytkownicy dróg, którzy zostali zauważeni w ostatnich miesiącach przez radomskich policjantów i organizatorów zostali wyróżnieni. Organizatorzy zaprosili kilkanaście osób i podziękowali im za to, jak zachowują się podczas kierowania samochodem oraz w jaki sposób traktują innych użytkowników ruchu drogowego. Uprzejmi kierujący otrzymali upominki i dyplomy.

W spotkaniu uczestniczył m.in. podinsp. Dariusz Frączek Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu, asp. Norbert Cibor z Wydziału Ruchu Drogowego oraz Jarosław Kowalik z Radomskiego Samorządu Obywatelskiego oraz ks. Wiesław Lenartowicz z Radomskiego Towarzystwa Motocyklowego Rycerzy Kolumba.

Wszyscy uprzejmi i kulturalni kierujacy powinni być wzorem do naśladowania. Wyróżnionym gratulujemy!

 

Autor: Justyna Leszczyńska

Powrót na górę strony