Strzał w dziesiątkę

Dodatkowy nabór uczestników do projektu!

Data publikacji 18.05.2021

Jeżeli ważny jest dla Ciebie rozwój osobisty i zawodowy, chcesz podnieść swoje kompetencje, poznać najlepsze praktyki stosowane u zagranicznych partnerów oraz nawiązać nowe, międzynarodowe kontakty – zgłoś się do udziału w projekcie „Strzał w dziesiątkę – przygotowanie treningów strzeleckich funkcjonariuszy Policji”! Nabór uczestników trwa od 19 maja do 21 czerwca 2021 roku.

Jeżeli jesteś policjantem/pracownikiem cywilnym z garnizonu mazowieckiego, który poza obowiązkami na służbie/w pracy jest instruktorem strzelectwa policyjnego i taktyki i technik interwencji, zajmujesz się doskonaleniem zawodowym w tym zakresie lub Twoje obowiązki związane są z organizacją szkoleń w wyżej wymienionym zakresie, zapraszamy Cię do udziału w projekcie „Strzał w dziesiątkę – przygotowanie treningów strzeleckich funkcjonariuszy Policji” finansowanego w ramach programu Erasmus+ Akcja 1. Mobilność edukacyjna w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Poszukujemy uczestników, którzy chcą podnieść kluczowe kompetencje i umiejętności w obszarze strzelań i taktyki i technik interwencji, poznać innowacyjne praktyki w tym zakresie, a także nowe metody przeprowadzania treningów i nauczania innych. Cele te zostaną osiągnięte poprzez udział w wizytach typu job shadowing u Estońskiej Policji i Straży Granicznej lub w Szkole Policji w Rydze.

W projekcie zaplanowane są cztery zagraniczne wizyty (dwie w Estonii oraz dwie w Łotwie) podczas których uczestnicy będą mieli szansę uczestniczyć w treningach strzelectwa policyjnego oraz taktyki i technik interwencji, poznawać stosowane przez zagranicznych kolegów formy i metody pracy trenerskiej oraz sposoby planowania, organizowania i kontroli procesu szkoleń funkcjonariuszy.

Udział w projekcie jest bezpłatny - koszty uczestnictwa pokrywane są ze środków otrzymanych w ramach dofinansowania z Unii Europejskiej.

Rekrutacją zajmuje się Zespół Funduszy Pomocowych Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu

Nabór uczestników trwa od 19 maja do 21 czerwca 2021 roku.

 

Serdecznie zapraszamy !

 

Katarzyna Stankowska - Zespół Funduszy Pomocowych KWP zs. w Radomiu

 

 

Pliki do pobrania

Powrót na górę strony