Program "Razem bezpieczniej"

Razem bezpieczniej - program

Data publikacji 20.07.2016

"Razem bezpieczniej" to program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań.  Jego realizację przewidziano na lata 2007-2015. Zainicjowany przez MSWiA program promuje lokalne inicjatywy służące poprawie bezpieczeństwa,a w jego realizację zaangażowane są wszystkie służby mundurowe i organizacje pozarządowe. W ramach programu powstaje internetowy Bank Dobrych Praktyk, w którym znajdą się między...

"Razem bezpieczniej" to program ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań.  Jego realizację przewidziano na lata 2007-2015. Zainicjowany przez MSWiA program promuje lokalne inicjatywy służące poprawie bezpieczeństwa,a w jego realizację zaangażowane są wszystkie służby mundurowe i organizacje pozarządowe.

W ramach programu powstaje internetowy Bank Dobrych Praktyk, w którym znajdą się między innymi sprawdzone pomysły na programy profilaktyczne.

Na poziomie województwa koordynatorem programu jest wojewoda, który współpracuje z zespołem złożonym z przedstawicieli administracji samorządowej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej i Straży Granicznej.

 

http://razembezpieczniej.mswia.gov.pl/rb/aktualnosci/146,dok.html

 

Powrót na górę strony