Poszukiwani

Poszukiwani Listem Gończym

Data publikacji 06.11.2017

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanych o kontakt z najbliższą jednostką Policji, prokuraturą lub sądem.  Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, z które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239§1 k.k.). Ponadto, zgodnie z art. 280§2 k.p.k., osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy. Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnych  miejsc pobytu poszukiwanych należy zgłaszać pod numer 997 .

 

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie poszukuje na podstawie listów gończych

 

 

Piotra Wojnowskiego s. Kazimierza                                                                 

ur. 14.06.1973  w Ciechanowie                                                                 

ost. zam. Ujazdówek

 

 

 

 

 

Huberta ŻYCHOWSKIEGO s. Krzysztofa                                                        

ur. 21.09.1988r  w Ciechanowie                                                                

zam. Ciechanów ul. Bartosza Głowackiego

 

Zwracamy się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanych o kontakt z najbliższą jednostką Policji, Prokuraturą lub Sądem. Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem, za które grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 § 1 k.k ). ponadto, zgodnie z art. 280 § 2 k.p.k osoba informująca pozostanie utrzymana w tajemnicy.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego należy zgłaszać pod numer 112 lub  47 703 12 00.

 

Powrót na górę strony