BRAK TARYFY ULGOWEJ DLA PIRATÓW DROGOWYCH - Aktualności - KPP w Garwolinie

Aktualności

BRAK TARYFY ULGOWEJ DLA PIRATÓW DROGOWYCH

Data publikacji 18.01.2021

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne połączenie, służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 3 uprawnienia do kierowania pojazdami.

12.01 –Sulbiny – 57-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Skoda, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu – wynoszącym blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

12.01 –Wola Życka – 32-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Opel, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Trojanowie.

17.01 – Łętów – 47-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Subaru, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu – wynoszącym blisko pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu. 

 

 

Powrót na górę strony