Przez kilka kolejnych dni okradał market. W więzieniu może spędzić nawet 5 lat - Aktualności - KPP w Garwolinie

Aktualności

Przez kilka kolejnych dni okradał market. W więzieniu może spędzić nawet 5 lat

Data publikacji 22.09.2021

Policjanci z Pilawy zatrzymali 43–letniego mieszkańca powiatu otwockiego, który z jednego z miejscowych marketów przez kilka dni wynosił różne artykuły, nie płacąc za nie. Notoryczny złodziej spowodował tym straty w wysokości niemal tysiąca złotych. Mężczyznę rozpoznali policjanci, którzy zatrzymali go w jego domu. 43-latek usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu pracownicy jednego z pilawskich marketów poinformowali policjantów, że nieznany mężczyzna wyszedł ze sklepu z towarami, za które nie zapłacił. Funkcjonariusze zajmujący się tą sprawą odkryli, że sprawca był na tyle zuchwały, że podobnych kradzieży dokonał także wcześniej. Funkcjonariusze przejrzeli zapisy kamer monitoringu z kilku poprzednich dni. Ustalili, że ten sam mężczyzna dokonał kradzieży co najmniej kilka razy. Przez 4 kolejne dni zabierał z marketu artykuły spożywcze i przemysłowe oraz alkohol o łącznej wartości niespełna tysiąca złotych.

Policjanci, na podstawie utrwalonego wizerunku, ustalili tożsamość sprawcy. 43-latni mieszkaniec gminy Osieck został zatrzymany. Usłyszał zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Autor: mł. asp. Małgorzata Pychner

Powrót na górę strony