Aktualności

32-latek z roweru zrobił schowek na narkotyki

Data publikacji 30.10.2023

Policjanci z posterunku w Pilawie zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego. Mężczyzna ukrywał podzieloną na działki amfetaminę w sztycy siodełka roweru. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzuty. Za posiadanie substancji psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

W nocy z soboty na niedzielę (28/29.10) policjanci z Posterunku Policji w Pilawie patrolowali ulice miasta. Tuż po północy zauważyli mężczyznę z rowerem, o którym wiedzieli, że w przeszłości był notowany za przestępstwa narkotykowe. W trakcie czynności 32-latek był pewny siebie i poddał się kontroli osobistej wiedząc, że policjanci nie znajdą przy nim żadnych zabronionych substancji. Funkcjonariusze wykazali się jednak czujnością i przystąpili do sprawdzenia roweru. Po odkręceniu siodełka okazało się, że mężczyzna ukrył w rurce woreczki z amfetaminą.

32-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Za posiadanie substancji psychotropowych grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

podkom. Małgorzata Pychner

Powrót na górę strony