Aktualności

Poszukiwany na widok radiowozu zaczął uciekać. Dogonili go policjanci z Łaskarzewa

Data publikacji 15.03.2024

Policjanci z Łaskarzewa zatrzymali poszukiwanego mieszkańca powiatu garwolińskiego, który na widok oznakowanego radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg pieszy, dogonili go i obezwładnili. Okazało się, że jest on poszukiwany przez sąd i ma do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo narkotykowe.

Wczoraj (14.03) policjanci patrolowo-interwencyjni z Posterunku Policji w Łaskarzewie przed północą patrolowali rejon miasta Łaskarzewa. Na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zaczął uciekać. Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg pieszy. Po chwili 32-latek został przez nich obezwładniony, zatrzymany i umieszczony w radiowozie. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie wyszło na jaw, co było powodem takiego zachowania. Mieszkaniec powiatu garwolińskiego był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Garwolinie w celu odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo narkotykowe.

Po wykonaniu czynności mężczyzna został osadzony w policyjnej celi, skąd zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

podkom. Małgorzata Pychner

Powrót na górę strony