Aktualności

Sportowa rywalizacja w szczytnym celu. Policjanci zagrali dla Antosia

Data publikacji 19.03.2024

Policjanci z garwolińskiej komendy wzięli udział w charytatywnym turnieju piłki nożnej rozegranym w Górznie. A wszystko po to, aby pomóc Antosiowi w powrocie do zdrowia. Wierzymy, że zaangażowanie w pomoc mieszkańców powiatu garwolińskiego, wśród których są także policjanci, pozwoli na realizację tego celu. Funkcjonariusze reprezentujący Komendę Powiatową Policji w Garwolinie zajęli w turnieju I miejsce! Od satysfakcji ze zwycięstwa ważniejszy był jednak szczytny cel, który przyświecał wszystkim zawodnikom.

W minioną niedzielę (17.03) w Górznie odbyło się wydarzenie charytatywne, podczas którego można było pomóc Antosiowi. Chłopiec uległ bardzo poważnemu wypadkowi i obecnie walczy o powrót do sprawności.

W realizację tego szczytnego celu zaangażowali się także garwolińscy policjanci. Funkcjonariusze reprezentujący Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Garwolinie wzięli udział w zorganizowanym z tej okazji turnieju piłki nożnej. Na 16 startujących drużyn policjanci zajęli I miejsce! Od satysfakcji ze zwycięstwa ważniejszy był jednak szczytny cel, który przyświecał wszystkim zawodnikom.  

Antosiowi życzymy wytrwałości. Niech niedzielne wydarzenie będzie dla Niego wyrazem wsparcia i życzeń, biegnących również od garwolińskich policjantów. Trzymamy za Ciebie kciuki!

podkom. Małgorzata Pychner

Powrót na górę strony