Aktualności

Stasiu, to dla Ciebie! Garwolińscy policjanci wzięli udział w challeng’u

Data publikacji 13.05.2024

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie podjęli internetowe wyzwanie na rzecz ratowania zdrowia 4-letniego Stasia Zielińskiego.

W poniedziałek (13.05) na placu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie policjanci przyłączyli się do akcji pomocy 4-letniemu Stasiowi Zielińskiemu, który cierpi na dystrofię mięśniową Duchenne’a – nieuleczalną i śmiertelną chorobę, dotykająca głównie chłopców. W ten sposób podjęli wyzwanie w challenge'u postawione im przez Komendę Powiatową Policji w Kozienicach.

Zasady są proste i znane jak przy każdym challenge'u. Po otrzymaniu nominacji należy wykonać pompki i wesprzeć zbiórkę pieniędzy dla Stasia Zielińskiego. W tym trudnym czasie każda złotówka jest ważna w walce o życie 4-letniego chłopca.

Dalsze nominacje od Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie w challenge'u otrzymali Urząd Miasta w Garwolinie, Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie oraz Komenda Powiatowa Policji w Węgrowie.  

Stasiu to dla Ciebie!

Każdy, kto chce wesprzeć chłopca, może wpłacać pieniądze na konto zbiórki: www.siepomaga.pl/stas-zielinski

 

podkom. MałgorzataPychner

Film Stasiu__to_dla_Ciebie__Garwolinscy_policjanci_wzieli_udzial_w_challeng___u.mp4

Pobierz plik Stasiu__to_dla_Ciebie__Garwolinscy_policjanci_wzieli_udzial_w_challeng___u.mp4 (format mp4 - rozmiar 17.21 MB)

Powrót na górę strony